Kurgu-Bilim’in Yeni Macerası Başlıyor!!

Mayıs 2013’den beri bloggerda paylaşımlarda bulunan Kurgu-Bilim artık kendi domaini ve yeni tasarımı ile karşınızda. Blogger’daki yazılarımızı yorumlarınız ile beraber yeni adresimize taşıdık.

Yasemin’i blog konusunda teşvik eden ailesi ve arkadaşları sayesinde başlayan bu küçük macera yine çevremizin desteği ile büyüyor. Yasemin de ben de işten güçten arttırdığımız zamanlarda ihmal etmeden blogu yürütmeye çalıştık. Güzel yorumlar aldık ve çok güzel insanlarla tanıştık.

WordPress’e geçiş aşamasında açıkçası moral bozduğum, zorlandığım ve vazgeçmeyi düşündüğüm zamanlar oldu. Tabii bu hislerimi mümkün olduğunca Yasemin’e çaktırmadım ki moral bozulmasın:) Bizim için bir hobi olan Kurgu-Bilim birden zamanımızı ve aklımızı dolduran bir iş haline gelmeye başlamıştı. Özellikle blogger’dan içe aktardığımız yazıların düzenlenmesi esnasında oflayıp puflamalar “çok zormuş çooook” diye geçen günler sonrasında sitenin şu anki halini görünce oh diyorum:) Sanırım uğraştığımıza değdi. Bize bu konuda destek olan tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Özellikle tema seçimi, alan adı almak, tasarım düzenlemeleri, seo ayarları ve wordpress’e geçiş konusunda yardım ve destekleri için Sevil Yılmaz ve Anıl Reis’e büyük teşekkürler.

Sitemiz hakkında görüş ve yorumlarınızı bekliyoruz.

Yeni yerimizde yeni paylaşımlarla bilim kurgu severlerle olmak dileğiyle… Takipte kalın.


Yazar Hakkında

1984 doğumlu. Evli.Tenten'in annesi. Deniz Ulaştırma İşletme Mühendisi olmasına rağmen çok sevdiği denizi bırakıp yerleşik hayata geçti. 2009'dan beri yazılım sektöründe test mühendisi olarak çalışıyor. Bilim kurguyu, kitapları ve hayvanları çok seviyor.