Hızlı Çocuk Flash Yakında Ekranlarda Olacak

2.sezon finalini yapmış olan Arrow‘un “The Scienstist” ve “Three Ghosts” bölümlerinde seyirci ile tanıştırılan Barry Allen karakteri 2.sezonu komada geçirdi. Felicity Smoak’ın fazla uzun sürmeyen 2 bölümlük aşk hikayesi S.T.A.R. Laboratuvarlarına düşen bir yıldırım ile parçacık hızlandırıcının patlaması sonucu Barry’nin komaya girmesi ile bitmişti.

barry-felicity

Arrow ile aynı evreni paylaşıp spin-off olarak ekranlara gelecek olan The Flash için CW kanalı siparişi verdi. Barry’i baygın halde gördüğümüz andan itibaren dönüşünün muhteşem olacağını anlamıştık zaten. Dizinin ne zaman başlayacağı netleşmese de Barry’i üçüncü görüşümüzde sadece bir bilim adamı olmayacağını biliyorduk. Barry’nin kankası Yeşil Fener Hal Jordan dizide görünür mü desek çok mu ileri gitmiş oluruz?

Barry_Allen

CW kanalı dizi ile ilgili bir twitter hesabı açıp logo ve afişleri paylaştı. Bu sonbaharda başlaması planlanan dizinin fragmanı da 15 Mayıs’ta yayınlandı. Haberler için @CW_TheFlash twitter hesabını takip edebilirsiniz.

 

Etiket: , ,


Yazar Hakkında

1984 doğumlu. Evli.Tenten'in annesi. Deniz Ulaştırma İşletme Mühendisi olmasına rağmen çok sevdiği denizi bırakıp yerleşik hayata geçti. 2009'dan beri yazılım sektöründe test mühendisi olarak çalışıyor. Bilim kurguyu, kitapları ve hayvanları çok seviyor.