Marvel - Fallout Twitter duyurusu

Marvel’den Çizgi Roman Serisinin Geri Dönüşüne Dair Özel Duyuru

Kısa süre önce Marvel Comics sosyal medya hesaplarında yarın için özel bir duyuru yapacağını duyurdu.

Sosyal medya hesaplarında paylaştıkları, Please Stand By (Beklemede Kalın) yazılı bir televizyon ekranına benzeyen görselin dört köşesinde Örümcek Adam, Kaptan Amerika, Bayan Marvel ve Kara Panter simgeleri bulunuyor.

Kullandıkları görsel Fallout isimli bilgisayar oyununun yüklenme ekranını andırıyor. Marvel açıklamayı yarına bırakmış olsa da Fallout’un resmi Twitter hesabının bu paylaşıma yapmış olduğu yorum ve diğer takipçilerin de Fallout ağırlıklı yorum yazmaları bunu doğrular nitelikte. Her ne kadar Vault Boy’u benzettikleri Superman bir DC Comics karekteri olsa da yine de bu oyunla ilgili bir bağlantıya işaret ediyor olabilir.

Güncelleme (29.03.2018)

Marvel’in baş editörü C.B. Cebulski bugün yaptığı paylaşımda Fantastik Dörtlü‘nün geri dönüşünü duyurdu. Böylece ilk duyuruyu yaptıklarında neden 4 kahramanın simgesi olduğu netleşmiş oldu. Serinin yeni ekibi İnanılmaz Örümcek Adam’dan tanıdığımız Dan Slott ve Sara Pichelli’den oluşacak.

 

Etiket: ,


Yazar Hakkında

Marmara Üniversitesinde öğretmenlik okurken istediği mesleğin bu olmadığına karar verip web yazılımcılığına geçmiş; aldığı bu karar yıllar sonra Amsterdam'a taşınmasına sebep olmuştur.