Star Wars Episode VII’de Rol Almak İster Misiniz?

Geçtiğimiz günlerde J.J Abrams  Episode VII setinde çekilmiş bir videoda yanında yeni bir Star Wars karakteri ile görüldü. İlk defa görülen ve deveye benzeyen karakterin kim olduğu, ana karakter mi yoksa yan karakterlerden biri mi olduğu konusunda tartışmalar sosyal medyada döne dursun biz olayın yardımlaşma tarafına bakalım.

Videonun amacı Omaze isimli yardım kuruluşu aracılığıyla Unicef programlarına katkı sağlamak için düzenlenen Star Wars: Değişim için Güç isimli organizasyonun tanıtımıydı. Siz de Episode VII’de rol almak ve filmin Londra setinde J.J Abrams’ın konuğu olmak isterseniz Omaze’ye yardımda bulunup çekiliş için şansınızı deneyebilirsiniz. Kazanan siz olursanız bir arkadaşınız ile beraber uçuş ve konaklama dahil Londra’ya seyahat edecek,  makyaj ve kostümlerle bir karaktere çevrilecek (belki de videoda gördüğümüze) ve ufak bir rol alacaksınız.

 

 

Etiket: , , ,


Yazar Hakkında

1984 doğumlu. Evli.Tenten'in annesi. Deniz Ulaştırma İşletme Mühendisi olmasına rağmen çok sevdiği denizi bırakıp yerleşik hayata geçti. 2009'dan beri yazılım sektöründe test mühendisi olarak çalışıyor. Bilim kurguyu, kitapları ve hayvanları çok seviyor.